Politika přitahuje klinické psychopaty, říká expert na komunikaci Petr Vojnar

Petr Vojnar hodnotí kandidáty pro server ČtiDoma.cz
První kolo prezidentské volby se koná 13. a 14. ledna. Kandidáti mají posledních několik dní, aby přesvědčili nerozhodnuté voliče o tom, že oni jsou nejlepšími adepty na místo po Miloši Zemanovi. Pro náš web uchazeče hodnotí specialista na komunikaci Petr Vojnar. Podle jakého klíče, z čeho vychází, co je pro něj důležité?
Prezident vzejde z osmičky oficiálních kandidátů. Podle průzkumů jsou největšími favority Andrej Babiš, Danuše Nerudová a Petr Pavel. O svou šanci se ale chtějí poprat i Pavel Fischer, Marek Hilšer, Jaroslav Bašta, Karel Diviš a Tomáš Zima. Kandidát Josef Středula se včera kandidatury vzdal. Expert na komunikační dovednosti Petr Vojnar je hodnotí podle jasně daných kritérií ve smyslu „padni komu padni“ a bez osobních preferencí.
V uplynulých dnech nám do redakce přišla celá řada dotazů, proč si Vojnar myslí to či ono a jak na to přišel, když je přeci zjevné něco úplně jiného. Nejhlasitější byli příznivci Jaroslava Bašty. Nešlo jim na rozum, proč, když poslanec SPD vyhrál hlasování diváků první superdebaty na Primě, má od odborníka na komunikaci nejhorší známku, tedy pětku. I na to jsme se zeptali Petra Vojnara.

Kompletní rozbor jsem sepsal pro server ČtiDoma.cz

Rozbory budou vycházet pravidelně. Sledujte náš web, ať vám nic neunikne.