WORKSHOP KOMUNIKAČNÍCH a prodejních DOVEDNOSTÍ

Neprodávejte, nechte zákazníky nakupovat!

Více než 140 hodnocení: 5/5
5/5

Naučte se mluvit řečí vašeho zákazníka. Podívejte se na své produkty a služby z jeho pohledu a přetvořte obchodní a marketingovou komunikaci tak, aby vám opravdu rozuměl. Naučte se obchodní metodiku VPC, kterou používají všechna světová obchodnická esa! Zdvojnásobte své prodeje a zisky během pár měsíců!

Cena: 4950 Kč
Lektor:
Petr Vojnar & František Školník
Komunikační dovednosti jsou nedílnou součástí úspěšného prodeje

Prodáváte ještě dřív, než začnete představovat svůj produkt. Je tedy výhodné špičkově ovládat základy komunikačních dovedností, prvního dojmu a rétoriky.

Vyhněte se cenovému boji s konkurencí
Přestaňte dokola vysvětlovat proč musí zákazník nakoupit zrovna od vás. Dejte mu možnost rozhodnout se na základě pro něj pochopitelných důvodů.

Během pár hodin vám předám 25 let vlastních zkušeností v komunikačních dovednostech

Všechno má svá pravidla. Všechny chyby už jsem udělal za vás, takže vy jim díky jedinému workshopu můžete úspěšně předejít.

Co se stane, když dokonale ovládnete umění komunikačních dovedností? Odhodíte stud, spadne z vás nervozita, strach ze selhání a hodnocení, dosáhnete rychleji svých cílů v businessu, v osobním životě a druhá strana ve vás uvidí profesionála a autoritu. Budete vystupovat rozhodně, přesvědčivě, důvěryhodně a sebevědomě.

Na workshopu půjdeme od základu a pěkně do hloubky. Předám vám unikátní know-how, které si pak při tréninku prakticky sami vyzkoušíte. Zanalyzuji, jak působíte, najdu v čem děláte chyby a společně je během chvilky odstraníme. A na závěr si vyzkoušíte dokonalý „elevator pitch“.

Výhodou počtu max. 10 účastníků je především to, že je nejen prostor na individuální přístup, ale také se při práci ve skupině učíte na chybách druhých a vzájemně se inspirujete.

Správné komunikační dovednosti dostanete jednou provždy pod kůži a využijete je k lepším prodejům!

A co se naučíte?

SPECIALISTA NA PRODEJ

František Školník

Zakladatel marketingové agentury Direction, B2B sales konzultant ve společnosti Imper.cz a milovník příběhů slavných značek.
František pomáhá obchodníkům prodávat, manažerům lépe cílit a B2B firmám růst. A to nejen skrze data, ale především na základě storytellingu a jedinečnosti komunikace značky.

Předám vám své prodejní know-how

Naučíte se základní a funkční obchodní techniku, díky které maximalizujete své výsledky. VPC – Value Proposition Canvas je metoda, která se používá nejen v marketingu a obchodě, ale i v běžné osobní komunikaci.

Jediný workshop uzpůsobený vašim schopnostem a cílům

Základy jsou dané, zbytek vám ušijeme přímo na tělo. A přidáme ještě něco navíc!

01

Diagnostika stávajících dovedností

Na začátku dostanete prostor ukázat co ve vás je, co umíte. Vše si nahrajeme a následně společně důkladně rozebereme.

02

Teorie komunikačních dovedností

Abychom vše mohli uvést do praxe, je potřeba nejprve poznat a pochopit základy komunikačních dovedností a rétoriky jako celku.

03

Základy vystupování a rétoriky v praxi

Představím a vysvětlím vám základní „pilíře“ správného a sebevědomého vystupování a „pyramidu“ umění komunikace.

04

Pojmenování a následné odstranění nedostatků

Najdeme a odstraníme parazitní slova, rétorické nedostatky, vatu, nesprávné působení, chyby při očním kontaktu, asymetrii.

05

Správný první dojem je bránou k úspěchu

Odbourání trémy a nervozity a  správný první dojem je předpoklad klidného, efektivního a úspěšného vystoupení, jednání či prezentace.

06

Získání a udržení pozornosti je základ

Nejcennější „komoditou“ je pozornost druhé strany. Řeknu vám, jak jí získat a udržet.

07

Tajemství verbální / neverbální komunikace

Slova, gesta, mimika, oční kontakt – to vše má nějaký důvod, poslání. Správnou synchronizací využijete svůj prostor na maximum.

08

Práce před publikem, kamerou nebo klientem

Každá z těchto „disciplín“ má stejné základy, ale jiná konkrétní specifika. Najdeme ta, které jsou pro vás nejvyužitelnější a vyzkoušíte si elevator pitch.

„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant
„Mluvit před kamerou pro mě bylo dříve velice nepříjemné a nekomfortní, a tak jsem oslovila ke spolupráci Petra. Během dvou měsíců jsem zlepšila svou rétoriku, přednes i řeč těla a už se cítím daleko jistěji a v klidu.“
realitní advokátka
„S Petrem jsem začal spolupracovat, protože každý den jednám s klienty, přednáším ve firmách a chtěl jsem svůj projev zlepšit na maximum. Pokud nemáte sebevědomí ve vystupování, určitě se Petrovi ozvěte“

Pavel Bezr

odborník na finance
zbysek
„Petr svou uvolněností tak trochu klame tělem. Je to profík a má vystupování prakticky i technicky dokonale zvládnuté. Jen díky němu se už nebudu bát řečnit před ostatními. Díky moc za to.”

Zbyšek Faja

tax counsel
„Zvládat co nejlépe komunikační dovednosti je nezbytná podmínka nejen pro každou Miss. Petr mě připravoval na mé finále, předal mi své užitečné rady a tipy, které mi dopomohly stát se lepším řečníkem a jednodušeji tak získat titul Miss Czech Republic pro rok 2022.“

Krystyna Pyszková

Miss Czech Republic 2022

„Díky praktickým cvičením a spoustě tipů v oblasti komunikačních dovedností od Petra, se významně zlepšil můj projev a dodalo mi to zdravé sebevědomí při vystupování na veřejnosti. Věřím, že kombinace skvělých sportovních výsledků a příjemné vystupování v médiích bude ta nejlepší vizitka sportu.“

Tereza Petržilková

reprezentantka ČR v atletice
fotopetr
Mluvení před publikem pro mě jako introverta byla doslova noční můra. Petr mě za pár týdnů dokázal dostat do stavu, že se před lidmi a celkově při prezentování jsem daleko klidnější. Teď mám daleko víc času věnovat se kvalitě vystoupení, než jak se u toho cítím.
jednatel spolecnosti EUCS

Kdo z workshopu vytěží maximum?

Všichni! Ti, kteří začínají uplně od nuly, ale i ti s nějakou zkušeností. Workshop vás během pár hodin posune o notný kus blíže k úspěchu!

Na své pozici musím jednat s klienty, zastupovat firmu navenek, prezentovat nové služby, vize či produkty, komunikovat na kameru, s médii, na sociálních sítích.

Běžně komunikuji s klienty, cítím se nejistě, nekomfortně, neprofesionálně, jsem nervózní, bojím se. Nevím jak mluvit, jak se chovat, jak zapůsobit a přesvědčit.

Často za firmu prezentuji produkty, služby, vize, myšlenky či její filozofii, ale trpím při tom trémou, strachem ze selhání, neumím posluchače zaujmout, udržet jejich pozornost a působit sebevědomě a profesionálně. Potřebuji umět prodat.

Jsem obchodník, podnikatel a můj obrat je závislý na prodeji. Uvědomuji si, že každý zákazník má jiné potřeby, ale přesto svůj produkt prezentuji všem stejně podle naučeného scénáře. Chci radu odborníka, potřebuji zvýšit zisk a uspět.

WORKSHOP KOMUNIKAČNÍCH a prodejních DOVEDNOSTÍ

Staňte se prodejní hvězdou!

Více než 140 hodnocení: 5/5
5/5

4,5 hodiny, které uplně změní váš pohled na prodej! Takhle jste o něm nikdy nepřemýšleli.

Na workshopu se naučíte pracovat s hodnotovou propozicí vaší značky. Přestaňte jednou provždy prodávat. Nechte nakupovat zákazníky a tím navyšte zisky.

Cena: 4950 Kč

Praktické informace k workshopu

Co je v ceně

workshop, občerstvení

Počet účastníků
maximálně 10 účastníků
Harmonogram
Večerní workshop

16:45 příchod, malé občerstvení
17:00 start workshopu
19:00 přestávka, malé občerstvení
19:15 druhá část workshopu
21:00 networking, diskuze

Potřebné znalosti

nejsou potřeba žádné hlubší znalosti či příprava

Co s sebou
cokoliv na zápisky – notes, počítač & dobrou náladu

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

Časté dotazy

Cokoliv na zápisky – notes, počítač. Chuť učit se novým věcem a odvahu odejít jako jiný člověk.

V ideálním případě za sebe pošlete náhradníka. V případě, že nám napíšete včas (alespoň 14 dnů před konáním akce) a budeme schopni vaše místo obsadit jiným zájemcem, rádi vám po zaplacení manipulačního poplatku 1000 kč nabídneme další termín. Pokud se rozhodnete objednávku stornovat více než 7 dnů před konáním akce, účtujeme storno poplatek ve výši 50 % z ceny akce; při odstoupení méně než 7 dnů před konáním akce, je storno poplatek ve výši 100 % ceny. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Ideální je pokračovat dál individuální výukou. V té půjdeme ještě více do hloubky, zaměříme se na konkrétní požadavky a cíle a odstraníme sebemenší nedostatek, který by mohl překazit úspěšné zvládnutí vaší komunikační akce.

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuji už přes 10 let a za tu dobu jsem v této oblasti vytrénoval a zdokonalil stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, obchodníků, investorů, realitních makléřů, influencerů, prodejců, sportovců,  fin. poradců, úspěšných politiků či umělců.
Denně sám využívám umění komunikace, ať už před kamerou, na pódiích, sociálních sítích, přednáškách, seminářích či obchodních jednáních.

Obsah mých workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučím vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem a jak co nejlépe prodat sám sebe, své myšlenky, postoje, výrobky nebo služby.