mistrovství komunikačních dovedností pro firmy

Získejte výhodu v businessu a uzavírejte obchody díky špičkovým komunikačním dovednostem

Základem úspěchu vaší firmy je umění komunikovat. Jak v off-line, tak on-line. Zaujmout, přesvědčit, prodat. Pojďme společně udělat vše pro to, aby pro vás vystupování před publikem či kamerou, na soc. sítích nebo komunikace s klienty byla hračkou.

Místo konání:
 u vás ve firmě
Kapacita:
 do 10 účastníků

Cena: od 34 990 Kč

Během několika hodin zlepším komunikační dovednosti vašeho týmu tak, aby byl v jakékoliv formě komunikace přesvědčivější, sebevědomější a úspěšnější

Už jste někdy vy nebo vaši zaměstnanci při důležitém jednání zazmatkovali, a proto zakázka nevyšla? Chyběl jim klid, přesvědčivost, nebo nedokázali správně formulovat a vyjádřit své myšlenky u důležité prezentace?

Naučím je komunikovat před různými skupinami lidí, na sociálních sítích, na kameru, osobně i po telefonu. Být asertivní a především jak vystupovat vždy a všude maximálně sebevědomě a profesionálně. 

Vyškolený zaměstnanec či zástupce firmy ušetří společnosti spoustu peněz a přinese mnoho benefitů v podobě nových kontraktů či dobré reprezentace. Taková investice se tak okamžitě stává ziskem.

95 % lidí

je po školení jistější v jakékoliv komunikační interakci

85 % jednání

dopadne s využitím nově nabytých znalostí a technik lépe

9 z 10 týmů

po workshopu skokově zvýší svojí produktivitu a efektivitu

Základní osnova workshopu

Vyberte si obsah a rozsah dle potřeby a jak moc na něm půjdeme do hloubky. Probereme vše, co vám pomůže uspět a předehnat konkurenci. Doporučuji nejoblíbenější dvoudenní workshop s individuálním přístupem a individuální skladbou.

Ovládněte umění komunikačních dovedností v těchto oblastech

Vyberete și téma, na které se chcete zaměřit. V půldenním workshopu zvládneme jednu nebo dvě oblasti, ve třídenním dokážeme obsáhnout vše co využijete. Vytvoříme unikátní plán pro splnění vašich potřeb a cílů.

Prezentační dovednosti

Vyjádřete své myšlenky srozumitelně a jasně. Odprezentujte co nejlépe váš produkt, nabízené služby nebo firmu.

Obchodní jednání

Zjistěte jak správně působit a komunikovat, abyste dosáhli zamýšlených výsledků a cílů a prosadili svůj záměr u klienta.

Práce před kamerou / sociální sítě​

Objevte v kameře svého přítele a naučte se ji využívat pro business. Zlepšete svojí rétoriku a naučte se jak vystupovat na sociálních sítích.

Trénink komunikačních dovedností

Vyjádřete své myšlenky jasně, suverénně a obsahově srozumitelně. Kdykoliv, kdekoliv a před kýmkoliv. Vyvolejte v druhé straně naprostou důvěru.

Vyberte si rozsah workshopu

Půldenní workshop

Ideální model pro menší týmy a pro všechny, kteří chtějí zlepšit základy komunikačních dovedností.

Časový plán

Celodenní workshop

Efektivní a ucelená nálož teoretických i praktických komunikačních dovedností v jednom dni.

Časový plán

Dvoudenní workshop

Nejoblíbenější model mezi firmami. Vše poctivě probereme a budete mít čas nové věci dostatečně vstřebat.

Časový plán

Třídenní workshop

Ideální model pro všchny, kteří chtějí vytěžit z komunikačních dovedností absolutní maximum.

Časový plán

Workshop je ideální pro firmy, které chtějí nefér výhodu v obchodních jednáních, prezentaci, komunikaci s klienty nebo na veřejnosti.

Během jednoho dne zásadně zlepšíte komunikační dovednosti ve vaší firmě ve všech směrech. Kontakujte mě a probereme, jak vám pomoci.

Správně prezentovat firmu, výrobek, vizi,  myšlenku, strategii či službu neni žádná „raketová věda“ když se ví jak na to.

Jak při „prodeji“ svých produktů, myšlenek či vizí využít obchodní metodiku VPC a elevator / sales pitch.

Se stále rostoucí potřebou videotvorby a prodeje prostřednictvím sociálních sítí dramaticky stoupá také požadavek kvalitně a sebejistě zvládnout práci před kamerou, umět natáčet kontent na sociální sítě. Více než kdy jindy také častěji komunikujete se svými klienty přes Teams či videokonference.

Časté dotazy

Cokoliv na zápisky – notes, počítač. Touhu se zlepšit.

Po dohodnutí všech detailů a podepsání smlouvy vám vystavím 50% zálohovou fakturu. Po ukončení workshopu pak na zbylých 50% se splatností 14 dní.

Workshop uskutečníme u vás ve firmě nebo na vámi určeném místě.

Jak to probíhá

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

„Mluvit před kamerou pro mě bylo dříve velice nepříjemné a nekomfortní, a tak jsem oslovila ke spolupráci Petra. Během dvou měsíců jsem zlepšila svou rétoriku, přednes i řeč těla a už se cítím daleko jistěji a v klidu.“
realitní advokátka
lukas-klokan
Znáte někoho, kdo by z vás dokázal “udělat” skvělého řečníka za 14 dnů? Já ano. Petra! Vystupovat před lidmi bylo pro mě vždy stresující a nepříjemné. Před velkou akcí jsem naštěstí narazil na něj, připravil mě a i díky pódiové řeči jsme jako firma vyhráli cenu “rodinný podnikatel roku 2023.”
majitel PPS engineering CZ
zbysek
„Petr svou uvolněností tak trochu klame tělem. Je to profík a má vystupování prakticky i technicky dokonale zvládnuté. Jen díky němu se už nebudu bát řečnit před ostatními. Díky moc za to.”

Zbyšek Faja

tax counsel
„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuji už přes 10 let a za tu dobu jsem v této oblasti vytrénoval a zdokonalil stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, obchodníků, investorů, realitních makléřů, influencerů, prodejců, sportovců,  fin. poradců, úspěšných politiků či umělců.
Denně sám využívám umění komunikace, ať už před kamerou, na pódiích, sociálních sítích, přednáškách, seminářích či obchodních jednáních.

Obsah mých workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučím vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem a jak co nejlépe prodat sám sebe, své myšlenky, postoje, výrobky nebo služby.

Prezentační dovednosti

Vyjádříte své myšlenky srozumitelně a jasně. Odprezentujte co nejlépe váš produkt, služby, firmu.
Ohromíte své publikum a vyvoláte zájem vyslechnout si přednášku, vystoupení či prezentaci až do konce.
Naučíte se jak se správně na prezentaci připravit, jak do ní co nejpoutavěji vstoupit a čeho se vyvarovat.

Naučíte se

Odnesete si

Obchodní jednání

Zjistíte jak správně působit a komunikovat, abyste dosáhli zamýšlených výsledků a cílů.
Stanete se autoritou, budete asertivní, vyvoláte respekt a úctu druhé strany.
Prosadíte svůj záměr u klienta využitím správných komunikačních a obchodních technik VPC či FAB.

Naučíte se

Odnesete si

Práce před kamerou / sociální sítě

Objevíte v kameře svého přítele a naučíte se ji využívat pro byznys. Zlepšíte svojí rétoriku a bodylanguage.
Naučíte se jak vystupovat před kamerou, poskytovat rozhovory, jak s využitím chytrého telefonu natáčet a zpracovávat krátká videa na soc. sítě či videoblogy.
Odstraníte „syndrom červeného světla“. Do doby, se za kamerou ozve „jedeme!“ je všechno perfektní, pak ale… prázdno, stress, panika.

Naučíte se

Odnesete si

Trénink komunikačních dovedností​

Vyjádříte své myšlenky jasně, suverénně a obsahově srozumitelně. Kdykoliv, kdekoliv a před kýmkoliv. Vyvoláte v druhé straně naprostou důvěru.
Rozšiříte si znalosti a dovednosti, které vám umožní prosadit své názory u klienta, obchodního partnera či uvnitř vašeho týmu.
Zlepšíte asertivní komunikaci k dosažení pracovních úkolů a firemních cílů.

Naučíte se

Odnesete si

Poptávka firemního workshopu

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně spolupráce. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo naspat na info@sebacademy.cz