ODEMKNĚTE NAPLNO SVŮJ POTENCIÁL DÍKY INDIVIDUÁLNÍMU MENTORINGU

Toužíte po špičkových komunikačních dovednostech?

Tréninkem s využitím mého unikátního a komplexního know-how se stanete sebejistějšími a přesvědčivějšími. Zbavíte se nervozity a trémy, budete asertivní, zvládnete perfektní elevator pitch, naučíte se vystupovat před druhými, na veřejnosti či před kamerou stejně jako top manažeři a profesionálové z médií a zvednete své prodeje a úspěšnost.

Zvládnete efektivně působit v on-line prostoru, pochopíte sociální sítě a jejich algoritmy, naučíte se natáčet a zpracovávat nejen krátka videa, využijete na maximum svůj chytrý telefon a chat AI GPT. Vybudujete si silný osobní brand a stanete se autoritou.

Předám vám své bohaté zkušenosti, postupy a konkrétní rady z mé 25leté praxe, které zvládnete ihned využít a aplikovat v praxi.

Mé znalosti nejsou vyčtené z knih, ale získané a ověřené praxí!

Cena: od 3490 Kč

Na základě stanovených cílů a diagnostiky slabých a silných stránek vypracujeme plán růstu a rozvoje. Dostanu vaše komunikační či obchodní schopnosti na maximum.

Odbourejte strach, nervozitu a beze zbytku využijte svůj osobnostní potenciál

Neplýtvejte svým drahocenným časem čtením hromady „odborných“ knih nebo článků, které jsou většinou hodně obecné a povrchní a nedají vám zpětnou vazbu na to, co děláte špatně. Dostanete 100 % mého času a společně uděláme vše pro to, abych vás připravil na všechny komunikační situace či akce, které mohou nastat.

Mentoruji a trénuji politiky, vrcholové manažery, majitele a ředitele firem, finanční poradce, realitní makléře, investory, influencery, tvůrce na sociální sítě, sportovce, celebrity i soutěžící Miss, které pod mými křídly dosáhly zasádního úspěchu. Rozhodl jsem se své znalosti předat všem, kteří hodlají uspět a vystupovat před ostatními sebevědomě, profesionálně a být vnímáni jako autorita.

Máte dvě možnosti. Buď budete za cenu ztráty času na všechno během mnoha let přicházet sami metodou pokus-omyl a budete doufat, že to děláte správně, nebo využijete zkušeného mentora, který vás vším, na základě svých bohatých zkušeností, provede zkratkou.

Pro koho je mentoring ideální?

Jak mentoring probíhá

Stanovíme si strategii a cíle a společně budeme v bezpečné atmosféře pracovat na tom, abychom jich co nejrychleji dosáhli. Přestanete dělat zbytečné chyby a pod mým vedením budete mít výsledky, kterých byste sami nikdy nedosáhli, nebo zbytečně šli dlouhou cestou „pokus-omyl“. Kurz je zakončen CERTIFIKÁTEM o jeho úspěšném absolvování.

01

Nastavíme si osobní cíle a strategii
Každý máme jiné předpoklady, jiné nastavení, vrozené či naučené schopnosti a postupy. A stejně tak chceme každý komunikační dovednosti k něčemu jinému využít.

02

Dám vám detailní upřímnou zpětnou vazbu

Podíváme se na to, jak autenticky vystupujete, co už „umíte“, dostanete prostor a možnost se předvést, vše do podrobna rozebereme a vyhodnotíme.

03

Zapracujeme na vašich slabých stránkách

Abychom vše mohli uvést do praxe, je potřeba nejdříve poznat, pochopit a následně vylepšit vaše slabé stránky a odstranit bloky a překážky.

04

Předám vám své 25leté zkušenosti a know-how

Představím vám a vysvětlím základní pilíře správné a přesvědčivé komunikace a tzv. „pyramidu“. Krok po kroku si díky novým znalostem vybudujete jistotu a sebevědomí.

05

Ukážu vám pokročilé metody, které používám

Komunikační dovednosti i „prodej“ čehokoliv má svoji unikátní rovnici, využijeme k úspěchu moderní nástroje jako chat GPT nebo obchodní metodiky VPC a FAB,

06

Připravím vás na zásadní situace

Dostanete personifikované know-how přesně na tu konkrétní oblast, ve které se realizujete nejčastěji nebo se chcete zlepšit. Vytrénuji vás, aby jste obstáli.

07

Naučím vás přesvědčivě a suverénně vystupovat

Postoj, gesta, mimika, rétorika, body language, oční kontakt, asertivita, elevator pitch. To vše využijeme na maximum ve váš prospěch.

08

Pomohu vám využít ke svým cílům soc. sítě a AI

Každá ze sociálních sítí má svá konkrétní specifika, jiné algoritmy. Naučím vás je pochopit a natáčet a zpracovávat krátka videa.

„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant
„Mluvit před kamerou pro mě bylo dříve velice nepříjemné a nekomfortní, a tak jsem oslovila ke spolupráci Petra. Během dvou měsíců jsem zlepšila svou rétoriku, přednes i řeč těla a už se cítím daleko jistěji a v klidu.“
realitní advokátka
„S Petrem jsem začal spolupracovat, protože každý den jednám s klienty, přednáším ve firmách a chtěl jsem svůj projev zlepšit na maximum. Pokud nemáte sebevědomí ve vystupování, určitě se Petrovi ozvěte“

Pavel Bezr

odborník na finance
zbysek
„Petr svou uvolněností tak trochu klame tělem. Je to profík a má vystupování prakticky i technicky dokonale zvládnuté. Jen díky němu se už nebudu bát řečnit před ostatními. Díky moc za to.”

Zbyšek Faja

tax counsel

Co od vás očekávám?

Touhu se zlepšovat a hledat svá maxima, kontinuálně a odhodlaně na sobě pracovat a nebát se nakouknout do vámi zatím neprobádaných vod komunikačních dovedností a odnést si tajemství úspěchu.

Chtít být nejlepší a vyhrát každou „bitvu“ není rozmar ani arogance, ale základní předpoklad každého úspěšného jedince v jakékoliv akci.

Každé naše setkání je třeba brát „jen“ jako konzultaci a prostor pro získání nových informací a dovedností. Vše je domácí úkol a výzva k akci. Komunikační dovednosti se dají trénovat 24/7! Pokud se k tréninku postavíte svědomitě, zaručuji vám úspěch a obrovský posun v řádu týdnů.

Každou minutu, kterou ztrácíte přemýšlením o tom, že byste se měli v tom či onom zlepšit, využívá váš konkurent k tomu, aby se zlepšil sám a získal to, co mělo být vaše. A nebo už dokonce studuje místo vás u mě:-)

Ceny individuálního mentoringu

Konzultace on-line

(90 minut)

Pokud potřebujete rychlou konzultaci před výkonem, zhodnocení stávajícího stavu nebo praktickou radu.

Konzultace

(90 minut)

Potřebujete praktický trénink před výkonem, zhodnocení stávajícího stavu nebo zpětnou vazbu.

4 490 Kč

1 měsíc mentoring

(5 x 75 min. trénink živě + online neomezeně)

Nejste uplný začátečník, ale čeká vás nová akce, nebo se prostě jen chcete zlepšit, nabýt nové znalosti.
21 990 Kč

2 měsíce mentoring

(8 x 75 min. trénink živě + online neomezeně)

Trpíte strachem z veřejného vystoupení, čeká vás prezentace, mluvení na kameru, nebo se chcete vzdělat jak v offline tak online/soc. sítích najednou.
34 990 Kč

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

Časté dotazy

Sejdeme se jednou týdně na 60–90 minut, předám vám poměrnou část nové teorie, prakticky ji procvičíme a vy se ji následně budete snažit přenést do praxe a zautomatizovat v běžném pracovním či osobním životě. Po celou dobu programu vám budu k dispozici pro rady, rychlé konzultace, anylýzy či vyhodnocování vašich „domácích úkolů.“

Pro pochopení a zvládnutí základů KD a uchopení základních technik doporučuji měsíční trénink. Pokud však máte větší ambice a chcete zvládnout i náročnější komunikační úkoly či obsáhnout širčí spektrum (offline i online), je vhodný dvouměsíční trénink. Vše záleží jen na vaší touze se učit a zlepšovat, chuti a vytrvalosti být co nejlepší.

 

Cokoliv na zápisky – notes, počítač, chuť učit se novým věcem a nebát se odejít jako jiný člověk.

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuji už přes 10 let a za tu dobu jsem v této oblasti vytrénoval a zdokonalil stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, obchodníků, investorů, realitních makléřů, influencerů, prodejců, sportovců,  fin. poradců, úspěšných politiků či umělců.
Denně sám využívám umění komunikace, ať už před kamerou, na pódiích, sociálních sítích, přednáškách, seminářích či obchodních jednáních.

Obsah mých workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučím vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem a jak co nejlépe prodat sám sebe, své myšlenky, postoje, výrobky nebo služby.

Konzultace

(90 minut)

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně mentoringu. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo napsat na info@sebacademy.cz

1 měsíc mentoring

(5 x 75 min. trénink živě + online neomezeně)

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně mentoringu. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo napsat na info@sebacademy.cz

2 měsíce mentoring

(8 x 75 min. trénink živě + online neomezeně)

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně mentoringu. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo napsat na info@sebacademy.cz