ODEMKNĚTE NAPLNO SVŮJ POTENCIÁL DÍKY MENTORINGU

Toužíte po špičkových komunikačních dovednostech?

S využitím tréninku a mého unikátního know-how se stanete sebejistějším a přesvědčivějším. Zbavte se nervozity, trémy a naučte se vystupovat před ostatními, na veřejnosti, před kamerou stejně jako top manažeři a profesionálové z médií. 

Předám vám své bohaté zkušenosti, postupy a konkrétní rady z mé 25leté praxe, které můžete hned využít aplikovat v praxi.

Mé znalosti nejsou vyčtené z knih, ale získané a ověřené praxí!
Cena: od 4990 Kč

Na základě stanovených cílů a diagnostiky slabých a silných stránek vypracujeme plán růstu a rozvoje. Dostanu vaše komunikační schopnosti na maximum.

Odbourejte strach, nervozitu a beze zbytku využijte svůj osobnostní potenciál
Neplýtvejte svým drahocenným časem čtením hromady „odborných“ knih nebo článků, které jsou většinou hodně obecné a povrchní a nedají vám zpětnou vazbu na to, co děláte špatně. Dostanete 100 % mého času a společně uděláme vše pro to, abych vás připravil na všechny komunikační situace, které mohou nastat.

Mentoruji a trénuji politiky, vrcholové manažery, majitele a ředitele firem, finanční poradce, realitní makléře, investory, influencery, tvůrce na sociální sítě, celebrity i soutěžící Miss, které pod mými křídly dosáhly zasádního úspěchu. Rozhodl jsem se své znalosti předat všem, kteří chtějí uspět a vystupovat před ostatními sebevědomě, profesionálně a být vnímáni jako autorita.

Máte dvě možnosti. Buď budete za cenu ztráty času na všechno během mnoha let přicházet sami metodou pokus-omyl a budete doufat, že to děláte správně, nebo využijete zkušeného mentora, který vás vším, na základě svých bohatých zkušeností, provede zkratkou.

Pro koho je mentoring ideální?

Jak mentoring probíhá

Stanovíme si strategii a cíle a společně budeme v bezpečné atmosféře pracovat na tom, abychom jich co nejrychleji dosáhli. Přestanete dělat zbytečné chyby a pod mým vedením budete mít výsledky, kterých byste sami nikdy nedosáhli, nebo zbytečně šli dlouhou cestou „pokus-omyl“.

01

Nastavíme si cíle a strategii
Každý máme jiné předpoklady, jiné nastavení, vrozené či naučené schopnosti a postupy. A stejně tak chceme každý komunikační dovednosti k něčemu jinému využít.

02

Dám vám podrobnou upřímnou zpětnou vazbu
Podíváme se na to, jak autenticky vystupujete, co už „umíte“, dostanete prostor a možnost se předvést, vše do detailů rozebereme a vyhodnotíme.

03

Zapracujeme na vašich slabých stránkách
Abychom vše mohli uvést do praxe, je potřeba nejdříve poznat, pochopit a následně odbourat vaše slabé stránky v komunikaci a vystupování.

04

Předám vám své 25leté zkušenosti a know-how
Představím vám a vysvětlím základní pilíře správné a přesvědčivé komunikace a tzv. „pravidlo 4“. Krok po kroku si díky novým znalostem vybudujete jistotu a sebevědomí.

05

Ukážu vám pokročilé metody, které používám
Komunikační dovednosti mají svoji unikátní rovnici, díky které dokážete rychleji jejich tajemství pochopit a aplikovat.

06

Připravím vás na zásadní situace

Dostanete to správné know-how přesně na tu konkrétní oblast, ve které se realizujete nejčastěji. Vytrénuji vás, aby jste obstáli.

07

Naučím vás přesvědčivě a suverénně vystupovat

Postoj, gesta, mimika, rétorika, body language, oční kontakt. To vše využijeme na maximum ve váš prospěch.

08

Pomohu vám zvládnout natáčení na sociální sítě

Každá ze sociálních sítí má svá konkrétní specifika, jiné algoritmy a proto vyžadují jiný typ kontentu a přístup k jeho natáčení.

„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant
„Mluvit před kamerou pro mě bylo dříve velice nepříjemné a nekomfortní, a tak jsem oslovila ke spolupráci Petra. Během dvou měsíců jsem zlepšila svou rétoriku, přednes i řeč těla a už se cítím daleko jistěji a v klidu.“
realitní advokátka
„S Petrem jsem začal spolupracovat, protože každý den jednám s klienty, přednáším ve firmách a chtěl jsem svůj projev zlepšit na maximum. Pokud nemáte sebevědomí ve vystupování, určitě se Petrovi ozvěte“

Pavel Bezr

odborník na finance
zbysek
„Petr svou uvolněností tak trochu klame tělem. Je to profík a má vystupování prakticky i technicky dokonale zvládnuté. Jen díky němu se už nebudu bát řečnit před ostatními. Díky moc za to.”

Zbyšek Faja

tax counsel

Co od vás očekávám?

Touhu se zlepšovat a hledat svá maxima, kontinuálně a odhodlaně na sobě pracovat a nebát se nakouknout do vámi zatím neprobádaných vod komunikačních dovedností a odnést si tajemství úspěchu.

Chtít být nejlepší a vyhrát každou „bitvu“ není rozmar ani arogance, ale základní předpoklad každého úspěšného jedince v jakékoliv akci.

Každé naše setkání je třeba brát „jen“ jako konzultaci a prostor pro získání nových informací a dovedností. Vše je domácí úkol a výzva k akci. Komunikační dovednosti se dají trénovat 24/7!

Každou minutu, kterou ztrácíte přemýšlením o tom, že byste se měli v tom či onom zlepšit, využívá váš konkurent k tomu, aby se zlepšil sám a získal to, co mělo být vaše.

Cena mentoringu

Konzultace on-line

(90 minut)

Pokud potřebujete rychlou konzultaci před výkonem, zhodnocení stávajícího stavu nebo praktickou radu.

Konzultace

(90 minut)

Pokud potřebujete praktický trénink před výkonem, zhodnocení stávajícího stavu nebo zpětnou vazbu.

4 990 Kč

5 hod. mentoringu

(po 75 min. / 4 týdny)

Pokud nejste uplný začátečník, ale čeká vás nová akce, nebo se prostě jen chcete zlepšit.
19 900 Kč

8 hod. mentoringu

(po 70–90 min. / 7 týdnů)

Trpíte trémou, nervozitou nebo strachem z veřejného vystoupení, čeká vás prezentace/mluvení na kameru.
29 990 Kč

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

Časté dotazy

Sejdeme se jednou týdně na 60–90 minut, předám vám poměrnou část nové teorie, prakticky ji procvičíme a vy se ji následně budete snažit přenést do praxe a zautomatizovat v běžném životě.

Pro pochopení a zvládnutí základů KD doporučuji měsíční trénink. Pokud však máte větší ambice a chcete zvládnout i náročnější komunikační úkoly, je vhodný dvouměsíční trénink. Vše záleží jen na vaší touze, chuti a vytrvalosti být co nejlepší.


Cokoliv na zápisky – notes, počítač, chuť učit se novým věcem a nebát se odejít jako jiný člověk.

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuje už přes 10 let a za tu dobu v této oblasti vytrénoval a zdokonalil stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, finančních poradců, realitních makléřů, investorů, úspěšných politiků či umělců.

Denně sám využívá umění komunikace, ať už před kamerou, na pódiích, přednáškách, seminářích, sociálních sítích či obchodních jednáních.

Obsah jeho workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučí vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem a dokázat co nejlépe prodat sám sebe, své myšlenky, postoje, výrobky nebo služby.

Konzultace

(90 minut)

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně mentoringu. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo naspat na info@sebacademy.cz

5 hod. mentoringu

(po 75 min. / 4 týdny)

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně mentoringu. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo naspat na info@sebacademy.cz

8 hod. mentoringu

(po 60–95 min. / 7 týdnů)

Ozvu se vám a probereme podrobnosti ohledně mentoringu. Můžete mi rovnou zavolat +420 602 307 152 nebo naspat na info@sebacademy.cz