Workshop komunikačních dovedností

Získejte nefér výhodu. Vystupujte sebevědomě a dokonale zaujměte

Staňte se mistry komunikačních dovedností. Udělejte co nejlepší první dojem, využijte ve svůj prospěch a na maximum správnou rétoriku, držení těla, gestikulaci, oční kontakt, mimiku a spoustu dalšího.

Odbourejte stud, strach a nervozitu. Vystupování před publikem, kamerou, klienty nebo natáčení na sociální sítě pro vás už nikdy nebude problém.
Lektor: Petr Vojnar
Místo konání: Praha / Brno
Lektor:
Petr Vojnar
Místo konání:
Praha, Brno, Ostrava
Cena: 3990 Kč

Během pár hodin vám předám 25 let vlastních zkušeností v komunikačních dovednostech

Všechno má svá pravidla. Všechny chyby už jsem udělal za vás, takže vy jim díky jedinému workshopu můžete úspěšně předejít.

Co se stane, když dokonale ovládnete umění komunikačních dovedností? Odhodíte stud, spadne z vás nervozita, strach z neúspěchu a hodnocení, dosáhnete rychleji svých cílů v businessu, v osobním životě a druhá strana ve vás uvidí profesionála a autoritu. Budete vystupovat rozhodně, přesvědčivě, důvěryhodně a sebevědomě.

Na workshopu půjdeme od základu a pěkně do hloubky. Předám vám unikátní know-how, které si pak při tréninku cvičením sami vyzkoušíte. Zanalyzuji, jak působíte, najdu v čem děláte chyby a společně je během chvilky odstraníme. Výhodou počtu max. 10 účastníků je především to, že je nejen prostor na individuální přístup, ale také se při práci ve skupině naučíte spoustu nového na chybách druhých.

Správné komunikační dovednosti dostanete jednou provždy pod kůži a k tomu i certifikát o absolvování.

A co se naučíte?

Jediný workshop uzpůsobený vašim schopnostem a cílům

Základy jsou dané. Zbytek vám ušiju přímo na tělo.

01

Diagnostika stávajících dovedností
Na začátku dostanete čas ukázat co ve vás je, co umíte. Vše si nahrajeme a následně společně důkladně rozebereme.

02

Teorie komunikačních dovedností
Abychom vše mohli uvést do praxe, je potřeba nejprve poznat a pochopit základy komunikačních dovedností a rétoriky.

03

Základy vystupování a rétoriky v praxi
Představím a vysvětlím vám základní pilíře správné a sebevědomé komunikace a tzv. „pravidlo 4“.

04

Pojmenování a následné odstranění nedostatků
Najdeme a odstraníme parazitní slova, rétorické nedostatky, nesprávné působení, chyby při očním kontaktu, asymetrii.

05

Správný první dojem je bránou k úspěchu

Odbourání stresu a trémy a ten správný první dojem je základ klidného, efektivního a úspěšného vystoupení, jednání či prezentace.

06

Získání a udržení pozornosti je základ

Nejcennější „komoditou“ je pozornost druhé strany. Řeknu vám, jak jí získat a udržet.

07

Tajemství verbální / neverbální komunikace
Slova, gesta, mimika, oční kontakt – to vše má nějaký důvod, poslání. Správnou synchronizací využijeme svůj prostor na maximum.

08

Práce před publikem, kamerou nebo klientem
Každá z těchto „disciplín“ má stejné základy, ale jiná konkrétní specifika. Probereme ta, které jsou pro vás nejvyužitelnější. Objevíme tajemství improvizace.

2x více informací ve 4 hodinách

Workshop komunikačních dovedností + efektivní tvorba videí na sociální sítě

Spojili jsme síly a vytvořili unikátní workshop, na kterém se naučíte jak zužitkovat nabyté komunikační dovednosti při práci s videem na sociální sítě.

Pomocí krátkých videí můžete oslovit mnohem více lidí než s klasickým textem nebo příspěvky. Každý máme v kapse přístroj, který umí natáčet jako profi kamera, málo kdo z nás ho ale umí tak používat. Naučte se natáčet na chytrý mobilní telefon a získejte tak díky tomu více zákazníků a pozornosti!

Dozvíte se navíc jak na efektivní tvorbu obsahu
„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant
„Mluvit před kamerou pro mě bylo dříve velice nepříjemné a nekomfortní, a tak jsem oslovila ke spolupráci Petra. Během dvou měsíců jsem zlepšila svou rétoriku, přednes i řeč těla a už se cítím daleko jistěji a v klidu.“
realitní advokátka
„S Petrem jsem začal spolupracovat, protože každý den jednám s klienty, přednáším ve firmách a chtěl jsem svůj projev zlepšit na maximum. Pokud nemáte sebevědomí ve vystupování, určitě se Petrovi ozvěte“

Pavel Bezr

odborník na finance
zbysek
„Petr svou uvolněností tak trochu klame tělem. Je to profík a má vystupování prakticky i technicky dokonale zvládnuté. Jen díky němu se už nebudu bát řečnit před ostatními. Díky moc za to.”

Zbyšek Faja

tax counsel
„Zvládat co nejlépe komunikační dovednosti je nezbytná podmínka nejen pro každou Miss. Petr mě připravoval na mé finále, předal mi své užitečné rady a tipy, které mi dopomohly stát se lepším řečníkem a jednodušeji tak získat titul Miss Czech Republic pro rok 2022.“

Krystyna Pyszková

Miss Czech Republic 2022

„Díky praktickým cvičením a spoustě tipů v oblasti komunikačních dovedností od Petra, se významně zlepšil můj projev a dodalo mi to zdravé sebevědomí při vystupování na veřejnosti. Věřím, že kombinace skvělých sportovních výsledků a příjemné vystupování v médiích bude ta nejlepší vizitka sportu.“

Tereza Petržilková

reprezentantka ČR v atletice

Na konci workshopu dostanete certifikát

Kdo z workshopu vytěží maximum?

Všichni. Ti, kteří začínají od nuly, i ti s nějakou zkušeností. Workshop vás během pár hodin dostane z nuly na sto.

Na své pozici musím jednat s klienty, zastupovat firmu navenek, prezentovat nové služby či produkty, komunikovat na kameru, s médii, na sociálních sítích.

Běžně komunikuji s klienty, cítím se nejistě, nekomfortně, nesebevědomě, neprofesionálně. Nevím jak mluvit, jak se chovat, jak zapůsobit a přesvědčit.

Často prezentují za firmu produkty, služby, myšlenky či její filozofii, ale trpím trémou, strachem ze selhání, neumím posluchače zaujmout, udržet jejich pozornost a působit sebevědomě a profesionálně.

Trpím trémou a nervozitou. Projevuje se u mě záchvaty úzkosti, třesem, nadměrním pocením, suchem v krku, červenáním, zkráceným dechem, častým polykáním, ztrátou myšlenky a dalšími nepříjemnými symptomy, které dramaticky ovlivňují výsledek mého vystoupení či komunikace.

Unikátní workshop komunikačních dovedností a tvorby efektivního obsahu pomocí videí na sociální sítě

Máte jedinečnou příležitost, zúčastnit se workshopu komunikačních dovedností, na kterém potkáte i specialisty na tvorbu obsahu pro sociální sítě z Prodej.se. Mezi jejich klienty patří Škoda, Hyundai, Komerční Banka, Tesco a další… 

Pouze 2 termíny: Petr Vojnar vám předá praktické zkušenosti v oblasti komunikačních dovedností a prezentace před kamerou a Martin Tůma z Prodej.se promění váš mobil v silný prodejní nástroj. Dozvíte se jak správně nastavit kompozici, pracovat se světlem, jak video rychle a funkčně sestříhat a spoustu dalšího!

30. 5. 2023 (17:00 – 21:00)
2 volná místa
3990 Kč

Termíny workshopu komunikačních dovedností

Kapacita workshopu je maximálně 10 účastníků.
15. 6. 2023 (17:00 – 21:00)
1 volné místo
3990 Kč
14. 9. 2023 (17:00 – 21:00)
5 volných míst
3990 Kč

Praktické informace k workshopu

Co je v ceně

workshop & malé občerstvení, certifikát o absolvování workshopu

Počet účastníků
maximálně 10 účastníků
Harmonogram
Večerní workshop

16:45 příchod, malé občerstvení
17:00 začátek workshopu
18:30 přestávka, malé občerstvení
19:00 druhá část workshopu
20:30 networking, diskuze

Víkendový dopolední workshop

9:45 příchod, malé občerstvení
10:00 začátek workshopu
11:30 přestávka, malé občerstvení
12:00 druhá část workshopu
13:30 networking, diskuze

Potřebné znalosti
nejsou potřeba žádné hlubší znalosti
Co s sebou
cokoliv na zápisky – notes, počítač & dobrou náladu

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

Časté dotazy

Cokoliv na zápisky – notes, počítač. Chuť učit se novým věcem a odvahu odejít jako jiný člověk.

V ideálním případě za sebe pošlete náhradníka nebo v případě, že nám napíšete včas (alespoň 14 dnů před konáním školení), a budeme schopni Vaše místo obsadit jiným zájemcem, rádi Vám nabídneme náhradní termín. Pokud se rozhodnete objednávku stornovat více než 7 dnů před konáním školení, účtujeme storno poplatek ve výši 50 % z ceny školení; dojde-li k odstoupení méně než 7 dnů před konáním školení, je storno poplatek ve výši 100 % z ceny školení. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Ideální je pokračovat dál individuální výukou. V té půjdeme ještě více do hloubky, zaměříme se na konkrétní požadavky a cíle a odstraníme sebemenší nedostatek, který by mohl překazit úspěšné zvládnutí vaší komunikační akce.

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuje už přes 10 let a za tu dobu v této oblasti vytrénoval a zdokonalil stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, finančních poradců, realitních makléřů, investorů, úspěšných politiků či umělců.

Denně sám využívá umění komunikace, ať už před kamerou, na pódiích, přednáškách, seminářích, sociálních sítích či obchodních jednáních.

Obsah jeho workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučí vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem a dokázat co nejlépe prodat sám sebe, své myšlenky, postoje, výrobky nebo služby.