Workshop komunikačních dovedností + byznys networking

Zlepšete své komunikační dovednosti a udělejte obchod na WORKNETU.
To vše během 5 hodin!

Nenechte si ujít nejrychlejší a nejefektivnější cestu k úspěchu! Zúčastněte se unikátního spojení workshopu komunikačních dovedností a networkingové akce pod vedením specialisty na komunikační dovednosti Petra Vojnara!

Více než 140 hodnocení: 5/5
5/5

26. 3. 2024
Brno – BiegunCafe

Cena: 3490 Kč

Chcete ovládnout
umění komunikace

Zjistěte jak odbourat strach z mluvení před lidmi, naučte se správnou rétoriku a řeč těla. Prezentujte a prodejte efektivně sebe, svůj produkt, myšlenku nebo společnost. 

Chcete znát principy
úspěšného networkingu

Jste součástí podnikatelských klubů, účastníte se networkingových akcí, ale neumíte na nich skutečně zazářit? Naučím vás, jak se dokonale představit a jak zaujmout.

Předám vám 25 let svých zkušeností v komunikačních dovednostech a k tomu možnost na nich okamžitě vydělat!

Staňte se skvělým řečníkem a udělejte byznys!
Workshop základů komunikačních dovedností a networking najednou. To je WORKNET! Dokonalé spojení teorie s praxí. Během 5 hodin se naučíte nejen jak vystupovat na veřejnosti, byznys snídani či akviziční schůzce s klienty s využitím dokonalé body language a špičkové rétoriky, ale také jak udělat dobrý dojem a tzv. „elevator pitch“ nebo jak se co nejvýstižněji představit a prodat v rámci stanoveného času.

Vše pak využijete při závěrečném networkingu, na kterém si předáte kontakty nebo rovnou uzavřete obchod! Jak na něj vám řekne speciální HOST – profesionální NETWORKERka!

Unikátní spojení dvou nejžádanějších produktů na eventovém trhu v rámci jedné akce!

A co se naučíte?

Jen 4x do roka! Využijte jedinečnou příležitost!

Nebude to jen teoretická nalejvárna, vše si prakticky ukážeme a prostor bude i na vaše dotazy. Staňte se mistrem v networkingu a nakonec získejte nové kontakty a klienty!

Po intenzivním vzdělávacím bloku okamžitě využijte nově nabyté dovednosti a techniky při interakci s ostatními účastníky.

Až 20 možností propojení se zajímavými lidmi ze všech oborů a zároveň know-how, které vám pomůže dosáhnout cílů jak v pracovním, tak osobním životě.

Připravte si dostatek vizitek, domluvte si schůzku, prodejte se a uzavřete obchod!

SPECIÁLNÍ HOST

Monika Kadlecová

Ví, jak je důležité umět zaujmout, navázat kontakt a efektivně vést schůzku. Předá vám své bohaté zkušenosti:

01

Jaké jsou výhody WORKNETU?

Unikátně kompletuje teorii a praxi KD, networking a příležitost byznys propojení. Získáte nové obchodní partnery či klienty, rozšíříte svůj sociální kapitál.

02

Teorie komunikačních dovedností

Abychom vše mohli uvést do praxe, je potřeba nejprve poznat a pochopit základy komunikačních dovedností. Takzvaně „proč a díky čemu letadlo letí“.

03

Základy vystupování a rétoriky v praxi

Naučím vás základní pilíře sebevědomé komunikace, veřejného vystupování, působení v prostoru, řeči těla a rétoriky.

04

Pojmenování a následné odstranění nedostatků

Najdeme a odstraníme parazitní slova, rétorické nedostatky, nesprávné působení, asymetrii a chyby při očním kontaktu.

05

Správný první dojem je bránou k úspěchu

Správný první dojem a odbourání stresu a trémy je základ klidného, efektivního a úspěšného vystoupení, jednání či představení.

06

Získání pozornosti je základ

Nejcennější „komoditou“ je pozornost druhé strany. Naučím vás jak ji získat a udržet a jak co nejlépe na protějšek zapůsobit.

07

Tajemství verbální a neverbální komunikace
Slova, gesta, mimika, oční kontakt – to vše má nějaký důvod, poslání. Správnou synchronizací využijeme svůj prostor na maximum.

08

Jak na „elevator pitch“
Elevator pitch je nejefektivnější způsob představení se. Pokud do něj dokážete promítnout obchodní metodiku VPC, získáte spoustu nových klientů.
„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant

Kdo z worknetu vytěží maximum?

Všichni

Ti, kteří se chtějí naučit základní komunikační techniky, ti kteří potřebují zvednout komunikační sebevědomí, ti, kteří chtějí skvěle zvládnout „představení do minuty“, i ti, kteří se chtějí seznámit a navázat obchodní vztah.

Na své pozici musím jednat s klienty, zastupovat firmu navenek, prezentovat nové služby či produkty, komunikovat na kameru, s médii, na sociálních sítích.

Běžně komunikuji s klienty, cítím se nejistě, nekomfortně, nesebevědomě, neprofesionálně. Nevím jak mluvit, co říct, jak se chovat, jak působit. Chci se naučit, jak se dokonale představit do jedné minuty a jak z toho vytěžit maximum.

Často prezentuji za firmu produkty, služby, myšlenky či její filozofii, a to jak on-line, tak off-line. Trpím ale trémou, strachem ze selhání, neumím posluchače zaujmout, udržet jejich pozornost a působit sebevědomě a profesionálně. Nevím co říkat a jak své představení strukturovat.

Trpím trémou a nervozitou. Projevuje se u mě záchvaty úzkosti, třesem, nadměrním pocením, suchem v krku, červenáním, zkráceným dechem, častým polykáním, ztrátou myšlenky a dalšími nepříjemnými symptomy, které dramaticky ovlivňují výsledek mého vystoupení, komunikace či sebeprezentace.

Termíny worknetu

26. 3. 2024
zbývají 3 volná místa
3490 Kč

Praktické informace k WORKNETU

Co je v ceně
WORKNET & malé občerstvení
Počet účastníků

20-25 účastníků

Potřebné znalosti
nejsou potřeba žádné hlubší znalosti
Harmonogram
Večerní WORKNET          17-22 hod.

16:45 příchod, malé občerstvení

17:00 1. část – body language, rétorika
18:30 přestávka, malé občerstvení

18:45 2. část + představení v 60 vt.

20:00 přestávka, malé občerstvení

20:15 základy networkingu – host
21:00 networking LIVE
Co s sebou
cokoliv na zápisky – notes/počítač, dobrou náladu, 25 vizitek

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

Časté dotazy

Cokoliv na zápisky – notes, počítač. Chuť učit se novým věcem a odvahu odejít jako jiný člověk.

V ideálním případě za sebe pošlete náhradníka. V případě, že nám napíšete včas (alespoň 14 dnů před konáním akce) a budeme schopni vaše místo obsadit jiným zájemcem, rádi vám po zaplacení manipulačního poplatku 1000 kč nabídneme další termín. Pokud se rozhodnete objednávku stornovat více než 7 dnů před konáním akce, účtujeme storno poplatek ve výši 50 % z ceny akce; při odstoupení méně než 7 dnů před konáním akce, je storno poplatek ve výši 100 % ceny. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Ideální je pokračovat dál individuální výukou. V té půjdeme ještě více do hloubky, zaměříme se na konkrétní požadavky a cíle a odstraníme sebemenší nedostatek, který by mohl překazit úspěšné zvládnutí vaší komunikační akce.

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuji už přes 10 let a za tu dobu jsem v této oblasti vytrénoval a zdokonalil stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, obchodníků, investorů, realitních makléřů, influencerů, prodejců, sportovců,  fin. poradců, úspěšných politiků či umělců.
Denně sám využívám umění komunikace, ať už před kamerou, na pódiích, sociálních sítích, přednáškách, seminářích či obchodních jednáních.

Obsah mých workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučím vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem a jak co nejlépe prodat sám sebe, své myšlenky, postoje, výrobky nebo služby.