Interaktivní seminář komunikačních dovedností

Zlepšete během 4 hodin své komunikační dovednosti

Necítíte se na intenzivní workshop s osobním zapojením, ale chcete získat mé know-how? Pak je Interaktivní seminář pro maximálně 30 účastníků pro vás tou nejlepší volbou, jak proniknout do tajů sebevědomého vystupování na veřejnosti, správné rétoriky a bodylanguage, asertivity nebo jak se přestat bát sociálních sítí. Jak se zbavit strachu z selhání či neúspěchu.

Během semináře také poznáte a seznámíte se s podobně smýšlejícími lidmi a v rámci průběžného networkingu s nimi můžete sdílet své myšlenky či navázat obchodní vztahy.

Lektor: Petr Vojnar
Místo konání: Celá ČR, SR
Lektor:
Petr Vojnar
Místo konání:
Praha, Brno, Ostrava

Cena: 1190 Kč

Předám vám 25 let vlastních zkušeností v komunikačních dovednostech na interaktivním semináři

Všechno má svá pravidla. Všechny chyby už jsem udělal za vás, takže vy jim díky jedinému semináři můžete úspěšně předcházet.

Co se stane, když dokonale pochopíte a ovládnete umění komunikačních dovedností? Odhodíte stud, spadne z vás nervozita, strach z neúspěchu a hodnocení, dosáhnete rychleji svých cílů v businessu, v osobním životě a druhá strana ve vás uvidí profesionála a autoritu. Budete vystupovat rozhodně, přesvědčivě, důvěryhodně a sebevědomě.

Na interaktivním semináři vám předám unikátní know-how, které si řadou praktických cvičení můžete sami vyzkoušet. Interaktivní seminář slouží k předání základních dovedností a vysvětlení jak s nimi dále pracovat. Můžete se v průběhu dotazovat nebo si vše rovnou před publikem vyzkoušet.

A co se naučíte?

Jediný interaktivní seminář komunikačních dovedností v ČR

Nebude to jen teoretická nalejvárna. Prakticky si ukážeme, jak pracovat s technikami a po celou dobu bude prostor na vaše dotazy. Pomohu vám pochopit a odstranit základní nedostatky.

01

Jaké jsou výhody interaktivního semináře?

Unikátně kompletuje teorii, praxi KD, networking a příležitost business propojení. Narozdíl od workshopu je praktické zapojení účastníků dobrovolné.

02

Teorie komunikačních dovedností

Abychom vše mohli uvést do praxe, je potřeba nejprve poznat a pochopit základy komunikačních dovedností. Takzvaně „proč a díky čemu letadlo letí“

03

Základy vystupování a rétoriky v praxi

Představím a vysvětlím vám základní pilíře správné a sebevědomé komunikace, veřejného vystupování a působení v prostoru.

04

Pojmenování a následné odstranění nedostatků
Najdeme a odstraníme parazitní slova, rétorické nedostatky, nesprávné působení, chyby při očním kontaktu, asymetrii.

05

Správný první dojem je bránou k úspěchu

Správný první dojem a odbourání stresu a trémy je základ klidného, efektivního a úspěšného vystoupení, jednání či prezentace.

06

Získání pozornosti je základ

Nejcennější „komoditou“ je pozornost druhé strany. Naučím vás jak jí získat, udržet a násobit

07

Tajemství verbální/ neverbální komunikace
Slova, gesta, mimika, oční kontakt – to vše má nějaký důvod, poslání. Správnou synchronizací využijeme svůj prostor na maximum.

08

Práce před publikem, kamerou nebo klientem

Každá z těchto „disciplín“ má stejné základy, ale jiná konkrétní specifika. Probereme ta, která jsou pro vás nejvyužitelnější. Objevíme tajemství úspěchu.

„Měl jsem sen pracovat jako televizní sportovní moderátor. Petr mi ukázal cestu. Když jsem potřeboval, pokaždé mi pomohl a díky jeho tréninku a radám se mi sen plní.“

Radek Mazal

moderátor TV Nova

„V mém podnikání je důležité umět sebevědomě a přesvědčivě vystupovat. Petr mi rozšířil obzory a díky němu dokážu lépe budovat svou značku na sociálních sítích.“
podnikatelka & influencerka
libor-vacah
„Petr mě naučil, jak používat ten nejmocnější nástroj, který máme. HLAS. Okamžitě se dostaví výsledky. Oceňuju skvělý přístup, jasné tréninky s okamžitým efektem.“
realitní investor a konzultant

Kdo ze semináře vytěží maximum?

Všichni. Ti, kteří začínají od nuly, i ti s nějakou zkušeností. Seminář vás během pár hodin dostane z nuly na sto.

Na své pozici musím jednat s klienty, zastupovat firmu navenek, prezentovat nové služby či produkty, komunikovat na kameru, s médii, na sociálních sítích.

Běžně komunikuji s klienty, cítím se nejistě, nekomfortně, nesebevědomě, neprofesionálně. Nevím jak mluvit, jak se chovat, jak působit.

Často prezentují za firmu produkty, služby, myšlenky či její filozofii, a to jak on-line tak off-line. Trpím  ale trémou, strachem ze selhání, neumím posluchače zaujmout, udržet jejich pozornost a působit sebevědomě a profesionálně.

Trpím trémou a nervozitou. Projevuje se u mě záchvaty úzkosti, třesem, nadměrním pocením, suchem v krku, červenáním, zkráceným dechem, častým polykáním, ztrátou myšlenky a dalšími nepříjemnými symptomy, které dramaticky ovlivňují výsledek mého vystoupení či komunikace.

Termíny interaktivního semináře komunikačních dovedností

Praktické informace k semináři

Co je v ceně

interaktivní seminář & malé občerstvení

Počet účastníků

maximálně 30 účastníků

Harmonogram
Večerní seminář

16:45 příchod, malé občerstvení
17:00 první část semináře
18:15 přestávka, malé občerstvení
18:30 druhá část semináře
19:45 diskuze, business networking

Víkendový dopolední seminář

9:45 příchod, malé občerstvení
10:00 první část semináře
11:15 přestávka, malé občerstvení
11:30 druhá část semináře
12:45 diskuze, business networking

Potřebné znalosti
nejsou potřeba žádné hlubší znalosti
Co s sebou
cokoliv na zápisky – notes, počítač & dobrou náladu

Jak jsem se naučila mluvit jako špičkový manažer. A vy můžete taky

Obzvlášť příjemným milníkem je právě nově nabyté sebevědomí a charisma, které tréninkem rétoriky získáte. A potom uvědomění, že když do něčeho dáte svůj čas a energii, tak to prostě zvládnete.

Taťána Lysková

Časté dotazy

Cokoliv na zápisky – notes, počítač. Chuť učit se novým věcem.

V ideálním případě za sebe pošlete náhradníka nebo v případě, že nám napíšete včas (alespoň 14 dnů před konáním školení), a budeme schopni Vaše místo obsadit jiným zájemcem, rádi Vám nabídneme náhradní termín. Pokud se rozhodnete objednávku stornovat více než 7 dnů před konáním školení, účtujeme storno poplatek ve výši 50 % z ceny školení; dojde-li k odstoupení méně než 7 dnů před konáním školení, je storno poplatek ve výši 100 % z ceny školení. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Ideální je pokračovat dál individuální výukou. V té půjdeme ještě více do hloubky, zaměříme se na konkrétní požadavky a cíle a odstraníme sebemenší nedostatek, který by mohl překazit úspěšné zvládnutí vaší komunikační akce.

O lektorovi

Petr Vojnar, specialista na komunikační dovednosti a mediální prezentaci, profesionální řečník a moderátor

Výuce komunikačních dovedností se na profesionální úrovni věnuje více než 10 let a za tu dobu v této oblasti vyškolil a zdokonalil nejen stovky vrcholných manažerů, ředitelů firem, finančních poradců, realitních makléřů, investorů, influencerů, úspěšných politiků či umělců, ale i celých obchodních či manažerských týmů.

Denně sám využívá umění komunikace na sociálních sítích, před kamerou, na pódiích, workshopech, přednáškách, seminářích, školeních či obchodních jednáních.

Obsah jeho workshopů není vyčtený z knih, ale získaný a ověřený praxí. Naučí vás, jak se co nejrychleji stát skvělým rétorem, osobností, autoritou a dokázat co nejlépe prodat sami sebe, své myšlenky, postoje, vize, výrobky nebo služby s využitím těch nejmodernějších postupů i technologií. Jak uspět v jakékoliv komunikační výzvě či akci.

Již brzy spustíme objednávky. Děkujeme.